کاشت ناخن تهران در سایت nakhonkar.ir

معرفی و لیست بهترین مرکز کاشت ناخن تهران -کاشت ناخن در تهرانپارس و شرق تهران -مراکز کاشت ناخن تهران--کاشت ناخن شرق تهران-کاشت ناخن شمال تهران -کاشت ناخن غرب تهران -ناخن کار عالی و حرفه ای در تهران-معرفی بهترین مراکز کاشت ناخن -سالن کاشت ناخن - متخصص کاشت ناخن در تهران -کاشت ناخن تهران پارس ادامه »

کاشت ناخن کرج-nakhonkar.ir

بهترین مرکز کاشت ناخن کرج -مراکز کاشت ناخن کرج-بهترین مراکز کاشت ناخن کرج--کاشت ناخن کرج -ناخن کار عالی - ناخن کار حرفه ای در کرج - معرفی بهترین مراکز کاشت ناخن کرج -سالن کاشت ناخن در کرج - متخصص کاشت ناخن در کرج nakhonkar.ir ادامه »

آموزشگاه های کاشت ناخن در تهران و کرج

لیست بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در شرق و غرب تهران ,آموزش کاشت ناخن در تهران و کرج ادامه »

 

راههای مفید برای خشک شدن سریع لاک

خشک کن لاک ناخن
راههای مفید برای خشک شدن سریع لاک
۴ (۸۰%) ۱ به این پست امتیاز دهید[s]

چیکار کنیم لاک زودتر خشک بشه ؟؟؟

از موثرترین و کارآمدترین روش‌ها برای خشک کردن لاک ناخن‌ ، راه هایی را برای سریع تر خشک شدن لاک ناخن.

خشک شدن لاک ناخن یکی از فرآیندهای فوق العاده زمان گیر هست که در طول این مدت زمان نمیشه کاری انجام داد! برای اینکه بتونید فرآیند خشک کردن لاک ناخن رو سریعتر کنید به ادامه مطلب توجه کنید:

 

بهترین روش ها برای خشک شدن لاک روی ناخن

باد سشوار

استفاده از باد سرد سشوار برای زدوتر خشک شدن لاک ناخن

 

استفاده از یخ

قبل از زدن لاک ، ناخن ها را تو کاسه اب و یخ فرو کنید چند ثانیه نگه دارید بعد با دستمال خشک کنید و لاک و بزنید و دوباره تو کاسه ببرید.  تا لاک ناخن خیلی سریع و فوری خشک بشه و بتونید راحتتر به سایر کارهای خود برسید بدون اینکه نگران خراب شدن لاک ناخن خود باشید.

اسپری های تمام شده

اسپری های تمام شده دنتان رو دور نریزید مقداری هوای سرد فشرده داخل انها باقی می ماند که میشود رو لاک هاتون بزنید و لاک تون و اینجور زودتر خشک و فیکس کنید .

تاپ کوت

از تاپ کوت های شاین و خشک کن استفاده کنید.

تاپ کوت های شاین محلول های بی‌رنگی هستند که مخصوص مانیکور ناخن است و باعث می‌شود ناخن‌هایتان سریع‌ تر خشک و دوام لاک بیشتر شود و نیازی به ترمیم لاک ناخن نداشته باشید.

رقیق کردن لاک ناخن

با رقیق کننده لاک ، لاک تان را شل کنید مرحله اول یک لایه نازک بزنید مثل آستر بعد مرحله دوم اینجوری لاک زودتر از یک مرحله غلیظ خشک میشود .

;haj khok yvf jivhk

برای مشاهده مدل های جدید  کاشت ناخن و دیزاین های لاک ناخن زیبا بر روی لینک زیر کلیک کنید:

آموزش کاشت ناخن گوهردشت کرج

اسپری روغن:

آیا میدانید اسپری روغن هم برای خشک کردن سریع ناخن کاربرد دارد. برای این کار دقت کنید که اسپری روغن را در فاصله‌ی نزدیکی از ناخن‌هایتان اسپری نکنید، چون ظاهر لاک ناخن تان را خراب می‌کند.

روغن زیتون:

روغن زیتون علاوه بر مرطوب کردن ناخن‌ها به سریع خشک کردن ناخن‌ها نیز کمک می‌کند. روغن زیتون را در کاسه‌ای بریزید و ناخن‌هایتان را درون ظرف قرار دهید و پس از ۲ دقیقه دست‌هایتان را با آب ولرم بشویید.

فریزر:

این روش سریع‌ترین و راحت‌ترین روش برای افرادی است که برای خشک شدن ناخن‌هایشان عجله دارند. همانطور که گفته شد یخ باعث سفت شدن لاک ناخن می‌شود. پس از لاک زدن کافی است دستانتان را درون فریزر قرار دهید. معمولا بین ۳۰ ثانیه تا ۱ دقیقه طول می‌کشد تا ناخن در فریزر خشک شود.

آب:

این روش نیز یک روش ساده برای خشک کردن لاک ناخن است. پس از لاک زدن کافی است ناخن‌هایتان را به مدت ۳۰ ثانیه تا ۱ دقیقه زیر شیر آب سرد نگه دارید. به این نکته دقت کنید، زمانی که ناخن‌هایتان خم شده است آن را به صورت عمودی زیر شیر آب بگیرید تا لاکتان خراب نشود.

سشوار: 

حرارت باعث می‌شود که ناخن‌هایتان سریع‌تر خشک شود. برای انجام اینکار باید سشوار را روی حرارت سرد تنظیم کنید، زیرا حرارت گرم باعث می‌شود لاکتان رقیق شود. به مدت ۳۰ ثانیه الی ۱ دقیقه آن را روی ناخن‌هایتان بگیرید تا کاملا خشک شود.

اسپری بدن:

اگر اسپری بدن در دسترس‌تان است با استفاده از این روش می‌توانید لاک ناخن‌تان را سریع‌تر خشک کنید. کافی است اسپری را در فاصله ۱۵ سانتی متری از ناخن‌هایتان اسپری کنید تا فرم لاک در اثر فشاری که از اسپری خارج می‌شود خراب نشود.

لاک مجدد:

هیچ‌گاه در ابتدا لاک ناخن تان را ضخیم نزنید، زیرا فرآیند خشک شدن به تاخیر می‌افتد. توصیه می‌شود ابتدا یک لایه نازک از لاک را بزنید هنگامی که خشک شد یک لایه‌ی دیگر (نازک‌) روی آن بزنید. استفاده از این تکنیک باعث می‌شود ناخن‌هایتان زودتر خشک شود.

پمپ هوا:

شما می‌توانید از پمپ‌های‌ هوا که برای تمیز کردن و یا گردگیری کردن لوازم منزل استفاده می‌شود برای خشک کردن لاکتان استفاده کنید. استفاده از این اسپری مستلزم رعایت فاصله با ناخن‌هایتان است. اگر از نزدیک آن را بر روی ناخن‌هایتان اسپری کنید لاکتان خراب می‌شود. پس بهتر است در فاصله ۳۰ سانتی‌متری از ناخنتان اسپری شود.

برق ناخن:

استفاده از برق ناخن علاوه بر زیبایی به سریع خشک شدن ناخن‌ها کمک می‌کند. کافی‌ست پس از اتمام فرآیند لاک زدن یک لایه از برق ناخن را روی ناخن‌هایتان بزنید.

تافت: 

از تافت نیز می‌توانید برای خشک کردن ناخن‌هایتان استفاده کنید. در فاصله ۳۰ سانتی‌متری آن را روی ناخن‌هایی که به تازگی لاک زده‌اید بزنید و پس از ۲ دقیقه دست‌هایتان را بشویید.

محلول خشک کننده‌ی ناخن:

محلول و یا اسپری خشک کننده را می‌توانید از فروشگاه‌های لوازم آرایشی بهداشتی تهیه کنید. این محلول علاوه بر براق کردن ناخن‌ها، آن‌ها را تقویت می‌کند.

آموزش ریمو کردن کاشت ناخن پودری 👇👇

 

کاشت ناخن خوب غرب تهران

کاشت ناخن ویژه عید

کاشت ناخن دائم و موقت

طراحی و دیزاین ناخن
کاور ناخن
ژلیش ناخن طبیعی
ترمیم
لاک ژل و لاک ژل مگنتی
مانیکور خشک
کلیه خدمات در سالن زیبایی انجام میشود💅💅💅

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.