کاشت ناخن تهران در سایت nakhonkar.ir

معرفی و لیست بهترین مرکز کاشت ناخن تهران -کاشت ناخن در تهرانپارس و شرق تهران -مراکز کاشت ناخن تهران--کاشت ناخن شرق تهران-کاشت ناخن شمال تهران -کاشت ناخن غرب تهران -ناخن کار عالی و حرفه ای در تهران-معرفی بهترین مراکز کاشت ناخن -سالن کاشت ناخن - متخصص کاشت ناخن در تهران -کاشت ناخن تهران پارس ادامه »

کاشت ناخن کرج-nakhonkar.ir

بهترین مرکز کاشت ناخن کرج -مراکز کاشت ناخن کرج-بهترین مراکز کاشت ناخن کرج--کاشت ناخن کرج -ناخن کار عالی - ناخن کار حرفه ای در کرج - معرفی بهترین مراکز کاشت ناخن کرج -سالن کاشت ناخن در کرج - متخصص کاشت ناخن در کرج nakhonkar.ir ادامه »

آموزشگاه های کاشت ناخن در تهران و کرج

لیست بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در شرق و غرب تهران ,آموزش کاشت ناخن در تهران و کرج ادامه »

 

بلندی ناخن هایم باید چقدر باشد ( کوتاه یا بلند)

مانیکور فرنچ ,ناخن کوتاه ,ناخن بلند
بلندی ناخن هایم باید چقدر باشد ( کوتاه یا بلند)
3.6 (71.43%) 7 به این پست امتیاز دهید[s]

تا چه اندازه ناخن هایم باید بلند باشند؟

ناخن‌ تان خیلی بیشتر از آن چیزی که فکرش را بکنید روی تیپ تان اثر دارد. ناخن بلند و انگشتان باریک بسیار برازنده و زیبا هستند، همچنین ناخن بلند انگشتان تان را بلندتر جلوه می‌دهد. در مقابل، ناخن اگر بیش از اندازه بلند باشد اغراق آمیز و مصنوعی جلوه می‌کند. به نظر شما بهترین اندازه برای ناخن‌ تان چقدر است و چگونه باید از ناخنت ان مراقبت کنید و از شکستگی و آسیب دیدن آن‌ها جلوگیری کنید؟

قبل از هر چیز فعالیت و شغل خود را در نظر بگیرید

ابتدا فعالیت‌ هایی که در طول روز انجام می‌دهید را در نظر بگیرید. و ببینید که ناخن بلند چطور ممکن است بر زندگی و فعالیت‌تان تاثیر بگذارد، و یا اینکه ناخن بلند برایتان بهتر است. به عنوان مثال، اگر شما مربی ورزش و یا یک ورزشکار هستید، بهتر است ناخن کوتاه‌ تری داشته باشید تا در طول تمرین آسیب نبینند و یا به دیگران آسیب نزنید و یا ممکن است در اماکنی مانند رستوران‌ها کار کنید که با غذا و سلامت مردم سر و کار دارید، آنگاه دیگر اجازه ندارید ناخن‌ هایتان را بلند کنید. در مقابل اگر در یک آرایشگاه یا مزون لباس کار می‌کنید، ناخن بلند و زیبا می‌تواند تاثیر خوبی روی مشتری‌ها بگذارد.

به اندازه و شکل انگشتان تان دقت کنید

به اندازه و شکل انگشتان‌ تان دقت کنید. بعضی خانم‌ها انگشتان کوتاه اما باریک و نوک تیز دارند، به همین دلیل انگشت شان بلندتر و باریک‌تر به نظر می‌آید. اگر انگشتان کوتاه و نوک گرد باشد، کلفت‌ تر به نظر خواهد آمد. ناخن‌ تان باید به اندازه‌ای باشد که به انگشت‌ تان بیاید، ولی این موضوع همیشه به معنی ناخن بلند‌تر نیست. اگر انگشت کوتاه و نوک تیز دارید، می‌توانید ناخن کوتاهی داشته باشید و خیالتان راحت باشد که بسیار زیبا جلوه می‌کند. اگر هم انگشت کوتاه و کلفتی دارید، بهتر است ناخن‌ تان را بلند کنید تا انگشت‌تان بلندتر به نظر آید.

اگر دوست دارید ناخن‌ بلند داشته باشید ولی به خاطر شغل تان نمی‌توانید آن‌ ها را خیلی بلند کنید، بهتر است با آن کنار بیایید و فقط کمی بیشتر از نوک انگشت‌ تان، آن‌ها را بلند کنید. می‌توانید گوشه‌های آن را گرد کرده تا بلند‌تر به نظر بیایند. اگر انگشتان بلندی دارید و می‌خواهید ناخن‌تان هم بلند باشد، ولی نه بیش از اندازه، گوشه‌های آن را مربعی سوهان کنید، با این‌ کار بسیار زیبا خواهند شد و انگشت‌تان را بلند‌تر نشان نمی‌دهند.

ناخن بلند ,ناخن دراز ,ناخن کوتاه

بلندی ناخن هایم باید چقدر باشد

16 دیدگاه درباره بلندی ناخن هایم باید چقدر باشد ( کوتاه یا بلند)

 1. نيروانا بهمني گفت:

  رنگهای سفید، مشکی و قرمز همیشه ترند هستن، من خودم عاشق رنگ مشکی ام چون خیلی خاصه 👌🏾😍

 2. ............ گفت:

  سلام من میخام برم کاشت ناخن چقدر باید ناخن های خودمو بلند کنم

 3. ناشناس گفت:

  برای کاور ناخن اندازه ناخن مهمه؟

 4. ریحانه گفت:

  قبل از کاشت ناخن باید در چه حدی بلند باشه

 5. نرگس گفت:

  برای کاشت ناخن چه بلایی سر ناخن اصلی در میاد؟؟؟؟

 6. عسل منیجی گفت:

  من ده سال دارم ناخنم خیلی زیباست اما نمی دانم چه رنگ لاکی بزنم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.