کاشت ناخن تهران در سایت nakhonkar.ir

معرفی و لیست بهترین مرکز کاشت ناخن تهران -کاشت ناخن در تهرانپارس و شرق تهران -مراکز کاشت ناخن تهران--کاشت ناخن شرق تهران-کاشت ناخن شمال تهران -کاشت ناخن غرب تهران -ناخن کار عالی و حرفه ای در تهران-معرفی بهترین مراکز کاشت ناخن -سالن کاشت ناخن - متخصص کاشت ناخن در تهران -کاشت ناخن تهران پارس ادامه »

کاشت ناخن کرج-nakhonkar.ir

بهترین مرکز کاشت ناخن کرج -مراکز کاشت ناخن کرج-بهترین مراکز کاشت ناخن کرج--کاشت ناخن کرج -ناخن کار عالی - ناخن کار حرفه ای در کرج - معرفی بهترین مراکز کاشت ناخن کرج -سالن کاشت ناخن در کرج - متخصص کاشت ناخن در کرج nakhonkar.ir ادامه »

آموزشگاه های کاشت ناخن در تهران و کرج

لیست بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در شرق و غرب تهران ,آموزش کاشت ناخن در تهران و کرج ادامه »

 

چگونه ناخن هایمان بلندتر به نظر برسند.

ناخن های بلند ,ناخن های زیبا, کاشت ناخن در تهران
چگونه ناخن هایمان بلندتر به نظر برسند.
۳ (۶۰%) ۲ به این پست امتیاز دهید[s]

کوتاه کردن پوست چسبیده به ناخن می‌تواند ناخن شما را بلندتر نشان دهد. غشای نازکی از پوست، انتهای ناخن را می‌پوشاند و همواره در حال رشد کردن است. این غشای نازک پوست از ورود باکتری، آلودگی و دیگر عناصر آسیب رسان به زیر پوست جلوگیری می‌کند، با رشد این غشا، ناخن شما کوتاه‌تر جلوه خواهد کرد. البته معمولا پیشنهاد نمی‌کنیم که آن را کوتاه کنید، زیرا ممکن است پوست دستتان را ببرید، ولی چسب‌هایی برای این کار وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها و با دقت، کمی از این غشای نازک را بردارید. بعد از اینکار، با روغن کمی جای آن را ماساژ دهید تا نرم و لطیف شوند.

وقتی ناخن تان خیلی کوتاه است، از پولیش ناخن تیره استفاده نکنید. از رنگ روشن مثل صورتی یا سفید استفاده کنید. رنگ‌های تیره یا جیغ، ناخن کوتاهتان را بیش از حد کوتاه نشان خواهد داد. ولی رنگ‌های روشن یا خنثی باعث می‌شود ناخنتان در رنگ زمینه انگشتتان، خیلی هم کوتاه جلوه نکند.

اگر نوک ناخنتان کمی بلند شده است می‌توانید نوک ناخن تان را با لاک سفید و یا یک رنگ روشن‌تر از پولیش ناخن تان، لاک بزنید تا بلندتر به نظر آید. رنگ سفید نوک ناخن که در مانیکور فرنچ استفاده می‌شود یکی از انواع پر طرفدار در بین خانم‌ها است. نوک ناخن روشن‌تر، ناخن را تمیز تر و مانیکورتان را زیبا‌تر جلوه می‌دهد.

اگر لاک زدن نوک ناخن‌ ها برایتان سخت است، می‌توانید از چسب استفاده کنید. چسب کاغذی را کمی بچینید، و یک قوس زیبا متناسب با ناخنتان ایجاد کنید و روی ناخنتان بچسبانید، به طوریکه به غیر از نوک ناخن، بقیه ناخن از رنگ شدن در امان باشد. سپس می‌توانید نوک ناخنتان را پولیش کنید و سپس چسب را بردارید.

سوهان کردن ناخن هم روشی برای تاکید بر روی اندازه ناخن است. ناخن های مربعی، کوتاه و ضخیم به نظر می‌‌آیند، ولی ناخن نوک تیز شده بلندتر جلوه می‌کند. اگر ناخن نوک تیز به نظرتان کمی از مد افتاده است، می‌توانید دور ناخنتان را گرد کنید تا بلندتر و زیبا‌تر به نظر برسد.

این نکات ساده را مد نظر قرار دهید تا جلوه‌ای متفاوت به ناخن تان بدهید.

راز زیبایی ناخن ها , ناخن های بلند ,ناخن های زیبا, کاشت ناخن در تهران

چگونه ناخن های مان بلندتر به نظر برسند.

5 دیدگاه درباره چگونه ناخن هایمان بلندتر به نظر برسند.

 1. Nasim گفت:

  ممنون از شما خیلی ناخن هاش قشنگه

 2. Fatemeh گفت:

  .ناخن هایی زیبا بود .عالی بود

 3. تينا گفت:

  من ناخونم بلند نیست

 4. تينا گفت:

  من ناخونم بلنده ولى کوتاه جلوه میده

 5. تينا جاويد گفت:

  من ناخونم بلنده ولى کوتاه جلوه میده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.